Close

Sme tu pre Vás vždy keď nás potrebujete, u nás nájdete pomoc!

Sme certifikovaný servisný partner spoločnosti HP a tím ľudí s 12-ročnými skúsenosťami v oblasti predaja a servisu kancelárskych, multifunkčných, produkčných a grafických plotrov.  Máme akreditované HP špecializácie : HP Designjet specialist a HP Technical Production Specialist.

Našim cieľom je dodávať najlepšie riešenia na trhu a poskytovať výnimočné zákaznícke služby. Tlačiarne nechceme len predávať ale sami ich dennodenne aj používame čo Vám dáva istotu, že zariadenia poznáme a vieme Vám pomôcť v každej situácií.

--- Služby, ktoré Vám ponúkame ---

Stiahnite si ovládač pre svoj ploter

Už nehľadajte! Na našej stránke nájdete potrebný driver pre Váš ploter.


DesignJet bazár a opravy plotrov

Plotre nielen opravujeme, ale dávame šancu aj starým. Zrepasované a  plne funkčné vám ich ponúkame aj so zárukou. 

Koniec HP technickej podpory pre staré modely designjetov.

31.10.2016 skončila technická/servisná podpora pre niektoré modely veľkoformátových tlačiarní : HP DesignJet T1200, T1200ps, T770, T770 HD, 4020, 4020ps, 4520, 4520ps, T7100 mono, 5500 42in, 5500 60in, 4500ps and 4000ps.

Znamená to, že nebudú už dostupné náhradné diely, CarePacky, softwarová podpora pre nové verzie napr. Windowsu a pod. 

Ak sa potrebujete poradiť napíšte nám, sme tu pre Vás.Vyplnením Vašich osobných údajov sa smartCAD s.r.o. stáva prevádzkovateľom Vašich osobných údajov. 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s pravidlami GDPR. Viac informácii nájdete na našej stránke

www.smartcad.sk/gdpr

Vaše meno*

Váš email*

Predmet

Vaša správa